ManşetSektörel

8 – 10 Ekim 2024, Nürnberg-Almanya / Soğutma, Klima, Havalandırma ve Isı Pompası Uzmanlarının Uluslararası buluşması

Dünyanın önde gelen lider soğutma teknolojisi fuarı CHILLVENTA bu yıl da,  8-10 Ekim 2024 tarihleri arasında soğutma ve yalıtım teknolojileri, C&I ve otomasyon, iklimlendirme, havalandırma ve ısı pompaları alanlarında yenilikçi ürün ve hizmetler sunuyor.

48 ülkeden yaklaşık 900 katılımcı, soğutma teknolojisi alanındaki yeniliklerini sunacak. Salonlardaki geniş ürün yelpazesine ek olarak, heyecan verici özel sunumlar, DİJİTALLEŞME İÇİN PRATİK REHBER forumu, tanınmış uzmanların konuşacağı katılımcı uzman forumlarının yanı sıra çok sayıda özel sunum, rehberli turlar, yarışmalar, uzman konuşmaları ve çok daha fazlası olacak! Prestijli CHILLVENTA KONGRESİ bir gün öncesinden başlıyor. Mesleki bilgilerinizi tazeleyin ve toplulukla ağ kurma fırsatını yakalayın.

CHILLVENTA 2024’te klima, havalandırma ve ısı pompası teknolojisi de dahil olmak üzere soğutma teknolojisinin tüm değer zincirini kapsayan çeşitli katılımcıları ve ürünleri keşfedin. Yenilikçi ürünlerden hizmetlere kadar aradığınız her şeyi burada bulacaksınız.

Fuarla ilgili detaylı bilgi ve stant rezervasyonları için:
chillventa@nuernbergmesse.de
info@feustelfairs.com.tr

Başa dön tuşu