Haberler

SOSİAD, 8 Nisan 2021 ‘de Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. ile “Yaşam İçin Soğutma” temalı konferansta yer alacak.

Soğutma Sanayi İş İnsanları Derneği SOSİAD, 8 Nisan 2021 tarihinde Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. ile “Yaşam İçin Soğutma” temalı konferans programında yer alacak.

SOSİAD, 8 Nisan 2021 'de Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. ile “Yaşam İçin Soğutma” temalı konferansta yer alacak.

10.00-10.30 saatleri arasında moderatörlüğünü Hannover Fairs Turkey Finans Uzmanı Bengül Yüzlüer’in yapacağı açılış oturumunda SOSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Karakuş ve Hannover Fairs Turkey Sodex Fuarları Direktörü Toros Utku konuşma yapacak.

Açılışın ardından 10.45-11.15 saatleri arasında düzenlenecek “Soğutmanın Tarımdaki Etkisi” oturumunda TOBB İklimlendirme Meclisi, Tarım Ürünleri Komisyonu Başkanı Levent Aydın konuşmacı olarak yer alacak.

Gıdanın Soğutma Zinciri İçerisindeki Yolculuğu” başlıklı oturum 11.30-12.30 saatleri arasında SOSİAD Genel Sekreteri Hayati Can’ın moderatörlüğünde düzenlenecek. Oturumda SOSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Karakuş, Soğutma Muhafaza Taşıma Bilimleri ve Sanayicileri Derneği SOMTAD Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Rahmi Türk ve Gıda Güvenliği Derneği GGD Yönetim Kurulu Başkanı Samim Saner konuşmacı olarak yer alacak.

12.45-13.15 saatleri arasında düzenlenecek “Soğutmanın Sağlık Sektöründeki Yeri ve COVID-19’un Hayata Etkileri” başlıklı oturumun moderatörlüğünü Hannover Fairs Turkey Proje Satış Direktörü Emre Çiçekçi yapacak. Oturumda konuşmacı olarak Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Esin Şenol ve ISISO Sanayi Sitesi Başkanı Mak. Yük. Müh. Tevfik Peker yer alacak.

13.30-14.00 saatleri arasında möderatörlüğünü Hannover Fairs Turkey Sodex Fuarları Direktörü Toros Utku’nun yapacağı “Florlu Sera Gazları Yönetmeliği ve Ekonomik Etkileri” başlıklı oturumda SOSİAD Onursal Üyesi Dr. Kadir İsa ve SOSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Barış Uçaner konuşmacı yer alacak.

Soğutmanın Küresel Isınma ve Su Kaynakları Üzerine Etkisi” başlığıyla 14.15-15.15 saatleri arasında SOSİAD Genel Sekreteri Hayati Can’ın moderatörlüğünde düzenlenecek oturumun konuşmacıları; İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği (SÜT-D) Başkanı Prof. Dr. Filiz Karaosmanoğlu, TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi A. Metin Duruk ve İSKİ Genel Müdürlüğü Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Prof. Dr. Tuğba Ölmez Hancı olacak.

Konferansın son oturumu 15.30-16.00 saatleri arasında “Soğuk Odalarda Yangın Güvenliği” temasıyla yapılacak ve konuşmacı olarak SOSİAD Komisyon Üyesi İsmail Yıldırım yer alacak.

Konferans programına buradan ulaşabilirsiniz

Kayıt için linki tıklayınız: https://sodex.com.tr/tr/etkinlikler/yasam-icin-sogutma-etkinlik-kaydi

Başa dön tuşu