Haberler

SOSİAD Yönetim Kurulu Başkanı, Yeni Yıl Mesajını Yayımladı

Değerli Üyelerimiz ve Sektörümüzün Değerli Mensupları,
Belki de ilk kez, tüm dünya ile birlikte oldukça zorlu bir süreçten geçiyoruz. 2020 yılı, sağlıkla ilgili endişelerin ve tüm yaşamı kısıtlayan önlemlerin gölgesinde, bir varoluş mücadelesi ile geçti. 2020 yılına girerken belirlenen hedefler ve umutlar önemli ölçüde darbe aldı.
Ancak bir kez daha gördük ki; sektörümüzün zorlu koşullara süratle uyum yeteneği, esnekliği ve azmi sayesinde pozitif bir büyüme trendi devam edebildi. Özellikle yılın ikinci yarısında, ilk yarıda yaşanan kayıplar telafi edilebildi ve onca çabanın olumlu sonuçlarını alabildik.

SOSİAD Yönetim Kurulu Başkanı, Yeni Yıl Mesajını Yayımladı

Sektörümüzün gösterdiği bu başarılı performansı SOSİAD olarak kutluyor, yeni yılda bu başarının ivmelenerek devam etmesini umuyoruz.
Soğutma sektörünün kritik önemi konusundaki farkındalığın, her zamankinden çok daha fazla artmış olması ile taşıdığımız sorumluluğun ağırlığının bilincindeyiz. SOSİAD, bu sorumluluğun bilinci ile adımlarını atmaya devam edecek. 
2021 yılının üyelerimiz ve tüm sektörel paydaşlarımız için her şeyden önce sağlık ve esenlik dolu bir yıl olmasını diliyor, bu vesile ile tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

SOSİAD Yönetim Kurulu Adına
Yönetim Kurulu Başkanı Turgay KARAKUŞ

Başa dön tuşu